FLEBO Specjalistyczne Centrum Medyczne

Prowadząc od wielu lat prywatną praktykę chirurgiczną zauważyłem, że wielu moich pacjentów zgłaszających się z dolegliwościami układu żylnego, tak naprawdę cierpiało z powodu zupełnie innych schorzeń. Żylaki to choroba dotykająca co drugiego człowieka, ale wielu z nich cierpi równocześnie z powodu cukrzycy, miażdżycy, choroby zwyrodnieniowej stawów. Samo leczenie żylaków nawet najnowocześniejszymi metodami nie usunie dolegliwości, a pacjenta zniechęci do dalszego leczenia.

Stąd pomysł kompleksowej terapii. Chirurg wspólnie z diabetologiem, neurologiem, ortopedą, dermatologiem i kardiologiem gwarantują równoczesne leczenie wszystkich schorzeń i zdecydowanie zwiększają szanse na sukces w leczeniu.

Do pracy w przychodni udało mi się zaprosić specjalistów, których wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższy poziom leczenia. To moje Koleżanki i Koledzy z którymi współpracuję od lat i do kompetencji których mam pełne zaufanie.

Jednak nazwa" Flebo" zobowiązuje. W sferze moich zainteresowań znajduje się przede wszystkim leczenie schorzeń układu żylnego. Ogromny postęp jaki dokonał się w ostatnich latach w leczeniu chorób żył to zasługa zarówno nowoczesnej diagnostyki (USG) jak i technologii (laser, fala radiowa). Dziś w gabinecie flebologa nie tylko wykonujemy pełną diagnostykę ale często wykonujemy w trybie ambulatoryjnym wiele zabiegów chirurgicznych. W Centrum Flebo wykonają Państwo badanie układu żylnego, zabiegi usunięcia bądź skleroterapii żylaków, a w nowoczesnych klinikach jednego dnia, z którymi współpracuję, operacje zamykania naczyń falą radiową lub światłem lasera.

Jarosław Rosochacki


Wyświetl mapę w nowym oknie
Plants: certyfikat 1 z 15 Plants: certyfikat 2 z 15 Plants: certyfikat 3 z 15 Plants: certyfikat 4 z 15 Plants: certyfikat 5 z 15 Plants: certyfikat 6 z 15 Plants: certyfikat 7 z 15 Plants: certyfikat 8 z 15 Plants: certyfikat 9 z 15 Plants: certyfikat 10 z 15 Plants: certyfikat 11 z 15 Plants: certyfikat 12 z 15 Plants: certyfikat 13 z 15 Plants: certyfikat 14 z 15 Plants: certyfikat 15 z 15

Zastrzeżenia prawne